Досі не знаєте відповідь на це просте питання? Вас дивують люди, що роблять якусь роботу на безоплатній основі? А учасники Ukrainian volunteer service знайшли для себе відповідь і мотивацію.

 "Я вважаю, що кожна людина повинна займатись волонтерством, тому що це розвиває соціальну відповідальність та активну громадянську позицію, що є необхідними рисами успішної людини. Намагаюсь сама виховувати в собі ці риси та долучати друзів до волонтерського руху."

Марта.

 "Я волонтерю тому, що мені хочеться отримати новий досвід, нові знання та зрозуміти як можна мотивувати людей щось робити. І як це потім можна застосувати у своєму місті."

Вікторія

 "Мені дуже подобається знайомитись з іншими волонтерами. Зрозуміти який у них був досвід та мотивація волонтерити. Я хочу ділитись своїм досвідом зі студентами та загалом громадою свого міста."

Анна

"Волонтерство це чудова можливість вийти зі своєї зони комфорту, познайомитись з цікавими людьми й провести час з користю для себе і інших."

Єлизавета

"Волонтерство дає мені можливість показати, що не лише мої інтереси мають місце бути."

Віктор

"Тому, що я люблю вчитись та змінювати світ. Це є важливим і крутим. Сьогодні наприклад я організувала в себе в місті всесвітній клімат-страйк, тому, що це важливо.  Допомагати людям також. Мені подобається ламати систему."

Мирослава

Насправді багато речей в наших руках.