На базі Агенції регіонального розвитку відбулась чергова четверта зустріч робочої групи із розробки інформаційної кампанії по поводженню з ТПВ у Вінницькій області, яка включає в себе роботу із різними цільовими аудиторіями: споживачами та надавачами послуг.

 Під час зустрічі у колі експертів з КУП «ЕкоВін», КП «Інститут розвитку міст», ТОВ «АВР Фенікс Медіа», ТОВ «Еко-драйв» завершили роботу над переліком заходів інформаційної кампанії для населення, розробили графік та сформували кошторис і розпочали роботу з  розроблення переліку заходів для надавачів послуг.  В результаті активного обговорення заходів проекту учасники дійшли висновку, що важливою є думка керівників громад, які відповідають за питання організації процесу збору, сортування та вивезення відходів. Відповідно наступна зустріч відбудеться за участі голів громад, які мають відповідний досвід та  зможуть внести доповнення до плану заходів.

Модератором зустрічі виступила Наталія Гижко, директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Нагадаємо, що на даний час  Вінницькою ОДА розробляється Регіональний план управління відходами у Вінницькій області до 2030 року за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. Агенція також долучається до цього процесу  і надає інформаційно-комунікаційну підтримку в процесі підготовки Регіонального плану управління відходами у Вінницькій області.