Польська Агенція з Розвитку Підприємництва організовує конкурс для IT-компаній на поїздку до Польщі, яка відбудеться 22-25 жовтня 2019 року.

 

Для українських компаній, що працюють в ІТ-галузі, це буде чудовою можливістю встановити нові ділові відносини, обмінятися досвідом та розширити знання про сучасні тенденції в даному секторі. Під час перебування в Польщі учасники місії візьмуть участь в одній з найбільших міжнародних конференцій, пов'язаною з інноваціями та сучасними технологіями – Wolves Summit. Крім того, представники українського бізнесу матимуть можливість брати участь у зустрічах b2b з польськими компаніями, зустрічатися з членами найбільших польських ІТ/ІСТ-кластерів та відвідати стартові простори, створені Google та Facebook.

Умови конкурсу:

  • ІТ-компанія повинна мати досвід міжнародного співробітництва або мати експортний потенціал
  • кожній компанії потрібно зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1ZBDEwWHP9EPSW9N8I1fVS_EVv29UsJQwKSOvtj802Yc/edit?usp=sharing, де вказати основну інформацію про компанію та короткий опис її діяльності. Така інформація дозволить організаторам вибрати відповідного польського партнера для зустрічей b2b
  • враховуючи формат зустрічей, знання англійської мови для представників ІТ-компаній є обов’язковим.

За умовами конкурсу буде відібрано 2 ІТ-компанії від Вінницької області.

В рамках заходу, організатори фінансують проживання (3 ночі) та переліт (рейс Київ-Варшава-Київ) представникам з ІТ-компаній (максимум 1 представник від компанії).

Захід проходить в рамках проекту "Підвищення конкурентоспроможності регіонів України та розвиток польсько-українського економічного співробітництва".

Кінцевий термін реєстрації – 4.09.2019 р. Кількість учасників обмежена.

Програма заходу:

https://drive.google.com/file/d/1u_BF92j4Az5E0wMoYaGJaJrPA4EWqE4S/view?usp=sharing

За більш детальною інформацією звертатись до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: (0432) 57-57-28, 57-57-24