11 жовтня у молодіжному центрі «Квадрат» Агенція регіонального розвитку Вінницької області організувала тренінг для бізнесменів. Спікером тренінгу  «Ефективне управління та мотивація команди» був бізнес-тренер Євгеній Гетманчук. 

У перші половині тренінгу Євгеній розповів про типові помилки керівників, як визначити психотип співробітників, як з ними працювати і як мотивувати. Представники бізнесу з цікавістю слухали спікера та ділилися власним досвідом роботи з людьми. Оскільки на тренінг прийшло біля 40  бізнесменів, часу висловитись вистачало не усім.

Друга частина тренінгу була практичною. Євген розподілив ролі між слухачами та запропонував їм встановити психотип одне одного і правильні підходи у спілкуванні. Запрошені використовували на практиці знання, отримані у першій частині тренінгу та відпрацьовували реальні конфліктні ситуації  в форматі керівник-працівник. У підсумку тренінг тривав більше семи годин, і, за словами слухачів, був дуже цікавий та наповнений корисною інформацією. Під кінець тренінгу бізнесмени не відпускали спікера, ставлячи йому все більше і більше питань. Зрештою, Євгенія довелось відпустити, адже інакше він спізнився б на потяг. Бізнесмени розійшлись задоволені новими знаннями.

Організатором тренінгу виступила Агенція регіонального розвитку Вінницької області за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації. Захід проведено на виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 р.