На протязі двох днів проходив тренінг «Бізнес-планування для підприємців» за участі 35 представників малого та середнього бізнесу, які зацікавленні у розвитку власної справи, розширенні бізнесу, залученні інвесторів.

Формат тренінгу передбачав вивчення теоретичного матеріалу (30%)  і опрацювання його на практиці (70%). Під час першого дня, учасники, за допомогою тренерки Надії Карплюк, розглянули структуру бізнес-плану, зокрема основні його складові:  маркетинговий, юридично-організаційний, календарний, виробничий, інвестиційний, операційний та фінансовий плани.

На другий день учасники зосередились на розробці бізнес-планів. 3 групи намагалися створити детальний бізнес-план для втілення бізнес-ідей: відкриття шоуруму для продажу косметики, відкриття консалтингової компанії з енергоаудиту, створення і продаж чат-ботів.

Учасникам та організаторам вдалося створити на тренінгу відкриту та творчу робочу атмосферу, яка сприяла засвоєнню матеріалу, обміну професійними надбаннями, що значно підвищило рівень ефективності тренінгу та сприяло налагодженню нових контактів. 

Організаторами заходу виступили  Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з Вінницькою обласною державною адміністрацією в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020.