Сьогодні, в рамках розробки проекту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року, відбулось чергове засідання трьох тематичних груп: «Область сталого гуманітарного розвитку», «Безпечний простір – прогресивний регіон». Більше 30 учасників узгоджували стратегічні та оперативні цілі, а також завдання проекту Стратегії. Нагадаємо, до складу робочої підгрупи входять представники органів влади, громадськості, експерти та науковці.

 Під час заходу учасники проаналізували всі зауваження та пропозиції та внесли доповнення до проекту Стратегії.

На цьому етапі розробляються стратегічні (загальні) цілі, на основі яких потім сформулюються цілі нижчого порядку – оперативні цілі. Після того як стратегічні й оперативні цілі встановлено, тематичні робочі групи узгоджують конкретні заходи (проекти), які мають бути вжиті для досягнення загальних і конкретних цілей. Завдання передбачають визначення відповідальних за їх виконання, встановлення термінів виконання та визначення необхідних ресурсів.

Засідання відбулось на базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області та Вінницького ЦРМС.

Захід модерувала фахівчиня з розробки аналітичних та стратегічних документів в сфері місцевого та регіонального розвитку Олена Козлюк.