В останню п’ятницю листопада Агенція регіонального розвитку Вінницької області провела тренінг «Менеджмент в стилі Agile для команд МСБ» для 17 представників малого та середнього бізнесу.

 Навчання проводив експерт-практик в області управління змінами, лідерства та менеджменту, Agile-коуч Євген Гетманчук.

Під час тренінгу учасники освоювали нові прийоми для формування та мотивації команди на досягнення мети, також на практиці розбирали техніки створення самоорганізованих команд, які готові до змін та вдосконалення продукту на будь-якому етапі.

День тренінгу пролетів непомітно, оскільки після роз’яснення основних понять, цінностей і принципів системи SWAY та Agile, Євген запропонував учасникам відпрацьовувати нові знання у формі яскравих ігрових ситуацій. Під час роботи Євген коментував і пояснював успіхи і промахи учасників, які з кожним новим етапом роботи покращували результати командної взаємодії. Учасники на практиці пересвідчилися, що знання не завжди легко втілити у практичній роботі і лише постійне відточування навичок шлях - до вдосконалення і запровадження змін у компанії.

 Тренінг пройшов в теплій та дружній атмосфері, учасники невтомно працювали, генерували ідеї, проявляли творчій підхід та готовність вирішити навіть, на перший погляд, нездійснені завдання.

У підсумку наші учасники набули корисних вмінь та навичок щодо організації роботи у командах, які вони у подальшому прагнуть застосувати у своїй роботі.