Вчора, у Вінниці відбувся Ярмарок лізингу «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» Участь в заході взяло майже 40 представників малого та середнього бізнесу, а також 10 фінансових та лізингових компаній. Організаторами заходу виступили Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з асоціацією «Українське об’єднання лізингодавців».

 

До учасників семінару з вітальним словом звернулась директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко, яка представила Агенцію, як комунікативний майданчик, який налагоджує зв’язки з місцевими чи регіональними органами влади, зокрема у питаннях розвитку малого та середнього підприємництва, регіонального розвитку, залученні інвестицій та здійснює ряд заходів з покращення бізнес-середовища та іміджу області.

За словами директорки Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» Марини Масіч, основна мета зустрічі - ознайомити підприємців із таким інструментом як фінансовий лізинг, надати практичні поради як отримати техніку та обладнання і при цьому мати привабливий баланс для подальшого кредитування, оптимізації грошових потоків, а також поради, як обрати надійну лізингову компанію.

Презентації та доповіді експертів були акцентовані на різні сфери бізнесу зокрема: сільського господарства, виробництва, медичних, транспортних і комунальних послуг, готельно-ресторанної сфери. Крім цього, учасникам семінару було поінформовано про суть та види лізингу, його переваги для бізнесу, особливості лізингових умов для різного обладнання та техніки, можливості оптимізації та розвитку бізнесу за рахунок фінансування від лізингових компаній.

Паралельно з презентаціями проходив «Ярмарок лізингу», де були представлені провідні компанії – учасники Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців», зокрема: ТОВ «Альфа Лізинг», Зет Фінанс, СК Інго, Еска Капітал, Теком Лізинг, Приватбанк, ПУМБ, УЛФ-Фінанс, ОТП Лізинг, VAB Лізинг.

Потенційні клієнти, представники малого та середнього бізнесу, мали змогу отримати більш детальну інформацію від лізингових компаній-учасників, а також налагодити партнерські відносини для реалізації власних бізнес-проектів.