До кінця лютого 2020 року громади Вінницької області мають можливість стати підписантами угоди «Мери за економічне зростання» (Mayors for Economic Growth) та  розширити можливості для залучення інвестицій в інфраструктуру шляхом участі в Європейських грантових програмах та проєктах у відповідності з планами місцевого економічного розвитку.

 

Процес долучення до Ініціативи «Мери за економічне зростання» передбачає наступні етапи: підписання заявки, планування місцевого економічного зростання, передача Плану на оцінку до Світового банку, впровадження Плану місцевого економічного розвитку та досягнення результатів. На кожному етапі розробки Плану надається підтримка Євросоюзу.

Станом на початок 2020 року Ініціатива налічує 137 підписантів в Україні.

У Вінницькій області учасниками є 8 громад: Тульчин, Северинівка, Бар, Жмеринка, Снітків, Гнівань, Погребище, Літин.

Агенція регіонального розвитку, як офіційний партнер проєкту в Вінницькій області та маючи досвід співпраці в рамках даної Ініціативи готова надати експертний супровід щодо формування планів економічного розвитку, що забезпечить сталий економічний розвиток на місцевому рівні з акцентом на зростання рівня зайнятості та створення робочих місць.

У разі зацікавленості щодо розробки (або адаптації існуючого) плану місцевого економічного розвитку на основі принципів належного врядування і державно-приватного партнерства просимо звертатись до 20 лютого 2020 року на адресу Агенції ( e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або за тел. 57-57-24, 57-57-23