В останній тиждень січня Агенція взяла участь у дводенному тренінгу на тему: «Підготовка проєктів на конкурс для отримання коштів секторальної бюджетної підтримки ЄС та Державного фонду регіонального розвитку».

 

Навчання проходило для 40 представників об’єднаних територіальних громад, райдержадміністрацій, Агенції регіонального розвитку та структурних підрозділів облдержадміністрації.

Метою проведення тренінгу був обмін знаннями та практичним досвідом у сфері підготовки проектів регіонального й місцевого розвитку.

У перший день тренінгу Василь Кашевський,  консультант Проєкту ПРОМІС,  ознайомив присутніх із механізмом фінансування проєктів за рахунок ДФРР, критеріями відбору проєктів, показав процес заповнення проектної заявки та розповів про зміни подачі проєктів у цьому році, зокрема наголосив на тому, що функціонує нова платформа подачі проєктів, які тепер можуть подаватись лише онлайн.

Протягом другого дня учасники тісно співпрацювали у командах над розробкою та презентацією власних проєктів. Сформувавши три команди учасники розпочали визначати проблеми, мету та завдання по своїх проєктах. Після кожного етапу присутні отримували експертну оцінку від Василя Кашевського.

По закінченні навчання всі учасники отримали сертифікати про успішне проходження тренінгу.

Захід проходив у рамках Проєкту «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС у партнерстві з Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА.