Сьогодні відбулась презентація регіонального відділення «Національний центр розвитку агрофінансування», який передбачатиме проведення індивідуальних консультацій, тренінгів, навчання, пошуку більш оптимальних умов залучення кредитних ресурсів.

 

З метою інформаційної підтримки агровиробників з питань доступу до фінансування, розвитку сприятливого підприємницького середовища та покращення інвестиційного клімату в сільському господарстві Вінниччини #Агенція регіонального розвитку Вінницької області підписала Меморандум про співробітництво між Департаментом агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів Вінницької ОДА та ГС «Національний центр розвитку агрофінансування».

Під час презентації також було представлено інноваційну платформу AgriAnalytica, яка дасть можливість фермерам залучати необхідне фінансування та ефективно розвиватись. Та в свою чергу, спростить сільгоспвиробникам використання часу для прийняття ефективного рішення.

 Серед учасників заходу були присутні перший заступник голови ОДА Сергій Здітовецький, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко,  керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, представники проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», Асоціації фермерів та приватних землевласників України, Укрдержфонду, представники банків, компанії – постачальники агроресурсів.

Захід відбувся за підтримки проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку в Україні»

Посилання на онлайн платформу: https://agrianalytica.com/uk/