Агенція регіонального розвитку Вінницької області розпочинає набір на безкоштовний навчальний курс для молоді «Skills Lab: успішна кар'єра»

 

Навчальний курс «Skills Lab: успішна кар’єра» допоможе розібратися з основними етапами розвитку кар’єри та розкаже про важливі навички, на які звертають увагу сучасні роботодавці. Своїм досвідом поділяться фахівці та фахівчині провідних українських компаній: Lifecell, Watsons, Райффайзен Банк Аваль, UKRSIBBANK BNP Paripas Group, Укртелеком, Укренерго та Метінвест Холдинг.

Курс «Skills Lab: успішна кар'єра» розпочнеться з 19 травня та триватиме до 11 червня. Програма курсу складається з 8 вебінарів, які відбуватимуться у вівторок та четвер з  16:00 до 18:00 год.

 У разі виникнення запитань звертайся до координатора Олени на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Заповнюй онлайн форму до 11 травня та очікуй зв’язку з координатором.

 

Кількість місць обмежена, реєструйся уже зараз за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1GXyCtNjcSueCbHMi_42iowZ0Iu8olHLTtjBtnrSjdoE/edit?usp=drive_web

 

Курс розроблений центром “Розвиток КСВ” та Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Реалізація курсу відбувається в рамках ініціативи «Пакт заради молоді 2020».

Детальна інформація про ініціативу Пакту - https://careerhub.in.ua/pact-for-youth-2020/

#CSRUkraine #CareerHub #UNFPAUkraine