Тобі від 16 до 25 років, навчаєшся в училищі, коледжі чи технікумі та мрієш про власну справу, але незнаєш з чого почати? Тоді тобі до нас!

 

Візьми участь у тренінговій програмі «Skills Lab: власна справа» та отримай знання щодо особливостей запуску власного бізнесу, правових та фінансових питань при започаткуванні підприємницької діяльності, основ написання бізнес-плану, а також навичок формування маркетингової стратегії та презентації продукту.

“Skills lab: власна справа”- це тренінгова програма, спрямована на розвиток та вдосконалення навичок, які є необхідними для успішної реалізації бізнесу. Програма розроблена @Центром “Розвиток КСВ” та @Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки @Міністерства молоді та спорту України та впроваджуватиметься Агенцією регіонального розвитку Вінницької області. 

 

Навчання розпочнеться з 25 травня та триватиме до 17 червня. Програма курсу складається з 8 вебінарів, які відбуватимуться у понеділок та середу з 16:00 до 18:00 год.

У разі виникнення запитань звертайся до координатора Олени на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Реєстрація триватиме до 18 травня за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1F9wX_WN_R4-RKgWOaYsUL6v7C0e5VflTyJbkn3NDatA/edit

Участь у програмі безкоштовна.