На цьому тижні  більше 20 учасників тренінгової програми для молоді «Skills lab: успішна кар’єра»  завершили своє навчання, яке розпочалось у травні та тривало півтора місяці.  Організатором навчання виступила Агенція регіонального розвитку в рамках Всеукраїнської  ініціативи «Пакт заради молоді», підписантом якої установа  стала напочатку 2020 року. Учасниками програми стали учні та вчителі професійно-технічних та вищих закладів освіти області.

Результатом тренінгової програми стало проведення співбесіди в форматі онлайн для  23 учасників за участі HR-ів та представників таких компаній, як Lifecell, ТОВ "Промавтоматика Вінниця", КА «Шаг», асоціація ІТ компаній м. Вінниця, АТ”УКРСИББАНК”. Протягом двох годин потенційні роботодавці ознайомлювались із потенційними працівниками на основі підготовлених резюме та самопрезентацій.  Оскільки для більшості  учасників це був перший досвід, роботодавці давали поради, як покращити свої шанси в пошуку роботи.  Завершальною частиною випускної зустрічі стало вручення сертифікатів.

За результатами анкетування учасники зазначили, що окрім підготовки резюме, першого досвіду  самопрезентації та співбесіди, вони прокачали топ-10 навичок ХХІ століття, розвинули навички планування кар’єри, управління часом.

Хочемо подякувати усім спікерам та експертам, які долучились до програми за їх надихаючі виступи.

 

Довідково

Програма складалась із 6 інтерактивних занять із розвитку 10 навичок майбутнього та побудови успішної кар’єри, а саме:

  1. Планування кар’єри та прийняття рішень.
  2. Комплексне розв’язання проблем. Пошук роботи та критичне мислення.
  3. Резюме. Співбесіда та ведення переговорів.
  4. Креативність.
  5. Ефективна презентація.
  6. Тайм-менеджмент та work-life balance.

 

Своїм досвідом у якості експертів із працевлаштування та розвитку навичок майбутнього ділились фахівці та фахівчині провідних українських компаній, а саме:

Катерина Гвоздьова, менеджерка з розвитку бренду роботодавця департаменту персоналу Райффайзен Банк Аваль, розповіла які кроки необхідно зробити на шляху планування та прийняття рішень у побудові успішної кар’єри.

Алла Манько, провідна менеджерка з підбору персоналу Райффайзен Банк Аваль розкрила тему важливості критичного мислення під час пошуку роботи та основні правила складання резюме.

Ірина Магалецька, керівниця Навчального центру Національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group, розповіла учасникам про креативність та лідерство в Reikartz Hotel Group .

Катерина Штопко, директорка по персоналу  ТОВ "Промавтоматика Вінниця" навчала учасників правилам поведінки на співбесіді.

Правила підготовки успішної презентації учасники дізнались від Віталія Червоного менеджер з програм організаційного розвитку Lifecell.

Олеся Цимбал, провідний спеціаліст із розробки програм розвитку талантів Lifecell, розповіла про правила тайм-менеджменту та важливість work-life balance.

Також, учасники виконували домашні завдання, які вони регулярно отримували від  організаторів програми для закріплення отриманих знань.

Тренінгова програма реалізовувалась Агенцією регіонального розвитку Вінницької області за підтримки  Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Фонду Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та Міністерства молоді та спорту України в рамках Пакту.

Ініціатива “Пакт заради молоді-2020” виникла з метою об’єднати зусилля компаній, держави та освіти для вирішення проблем працевлаштування молодих людей в Україні. За чотири роки існування ініціативи, Пакт підписали 146 роботодавців, серед яких 70 активно впроваджують програми працевлаштування молоді.