За результатами І етапу  конкурсного відбору, у Вінницькій області, визначено 3  інвестиційні ділянки, які знаходяться у  Вінницькій, Барській, Жмеринській міських ОТГ.

 

Під час відбору оціночна комісія з аналізу та відбору інвестиційних пропозиції учасників, до якої входять представники Агенції РР Вінницької області,  Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА та представники  Ukraineinvest  у Центральній Україні, керувалась наступними критеріями:

1) призначення ділянки - під виробництво / промисловість / розвиток бізнесу  (не с/г, не землі запасу тощо)

2) площа ділянки - не менше 2 га

3) ділянки обов'язково повинні бути типу "грінфілд" (без будівель і споруд на території ділянки).

Три ділянки були дискваліфіковані через невідповідність, а 3 стали переможцями, що отримали  найвищу кількість балів серед усіх претендентів за таблицею критеріїв оцінки.

 Нагадаємо, що  на конкурс було подано 10 інвестиційних ділянок від  6 ОТГ: Вінницька, Барська, Жмеринська, Тульчинська міські ОТГ та Росошанська, Ковалівська сільські ОТГ.

 В громадах, що пройшли до  ІІ етапу  конкурсу наприкінці липня-початку серпня буде проведено аудит ділянок  за участю польського експерта та представників Агенції РР Вінницької області,  Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА та представники  Ukraineinvest  у Центральній Україні.

Аудит буде, свого роду, навчальним заходом для заявників - репетицією перед візитом справжнього потенційного інвестора.   За результатами аудиту конкурсна комісія визначить 1 переможця, що буде змагатись за першість на міжрегіональному рівні.

 

Довідково.

Проєкт «Конкурс «Золота ділянка 2020»  реалізується в 7 областях України.  Мета: Визначення найкращих інвестиційних ділянок в українських регіонах, задля підвищення спроможності громад залучати вітчизняних та іноземних інвестицій.

У Вінницькій області проєкт впроваджується  Польсько Агенцію Інвестицій і Торгівлі ( #PAIH) спільно із нашою Агенцією та Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА в рамках проєкту Польської допомоги задля Розвитку «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва».