Нагадаємо, що за результатами І-го етапу конкурсного відбору у Вінницькій області визначено 3 інвестиційні ділянки-фіналісти, які знаходяться у Вінницькій, Жмеринській та Барській об’єднаних територіальних громадах.

 

Під час відбору пропозицій учасників Конкурсна комісія керувалася наступними критеріями:

1) призначення ділянки – виключно під розміщення об’єктів промисловості;

2) площа ділянки – не менше 2 га;

3) ділянки обов’язково повинні бути типу «greenfield» (без будівель і споруд на території).

Всього ж на конкурс подали 10 інвестиційних ділянок від 6 громад області: Вінницької, Жмеринської, Барської, Тульчинської міських ОТГ, Ковалівської, Росошанської сільських ОТГ.

31  липня в громадах області, що пройшли до ІІ етапу конкурсу, провели аудит ділянок за участю польського експерта, представників Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, Агенції регіонального розвитку Вінницької області та регіонального представництва UkraineInvest у Центральній Україні. Конкурсна комісія відвідала інвестиційні ділянки-фіналісти області, ознайомилася з їх інфраструктурою, перевагами та недоліками з точки зору потенційного інвестора.

За результатами аудиту, до 15 серпня 2020 року Конкурсна комісія оголосить переможця.

 

Довідково:

Проєкт «Конкурс «Золота ділянка 2020»  реалізується в 7 областях України.  Мета: Визначення найкращих інвестиційних ділянок в українських регіонах, задля підвищення спроможності громад залучати вітчизняних та іноземних інвестицій.

У Вінницькій області проєкт впроваджується  Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі ( #PAIH) спільно із Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА та Агенцією регіонального розвитку Вінницької області в рамках проєкту Польської допомоги задля Розвитку «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва».