Агенція регіонального розвитку розпочинає набір на тренінгову програму «Skills Lab: власна справа» для молоді, яка хоче започаткувати власну справу.

 

 

Про що? «Skills lab: власна справа» - це тренінгова програма, спрямована на розвиток та вдосконалення навичок, які є необхідними для успішної реалізації бізнесу. Програма надасть знання щодо особливостей запуску власного бізнесу, фінансових питань при започаткуванні підприємницької діяльності, основ написання бізнес-плану, а також навичок формування маркетингової стратегії та презентації продукту.

Для кого? - Молодь 16-35 років: студенти та випускники училищ, коледжів та університетів, які готові започаткувати власну справу.

 

Коли та де? – у понеділок та четвер з 02 до 26 листопада з 17:30 до 19:30 год. на платформі Googlе Meet.

 

Формат? онлайн

 

Як взяти участь? Заповни до 28 жовтня 2020 року онлайн форму https://docs.google.com/forms/d/1-mIF0l1mUobA6utMhc_FFR3OZxKTIQW1KoNizSlo9Jc/edit

 

Вартість участі? Участь у програмі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

 

«Skills lab: власна справа» розроблена Центром “Розвиток КСВ” та Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України та впроваджується Агенцією регіонального розвитку Вінницької області. 

 

 

У разі виникнення запитань звертайся до координатора Олени на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .