Другого листопада Агенцією регіонального розвитку Вінницької області розпочато впровадження тренінгової програми для молоді «Skills lab: власна справа», яка спрямована на розвиток молодіжного підприємництва. Учасниками якої стали понад 60 осіб, 80% яких складає молодь професійно-технічних закладів освіти Вінницької області. Попереду місяць активних робочих вечорів, домашніх завдань, зустрічей із бізнесом та захист власних бізнес-ідей.

 

До відкриття та вітального слова долучився Тарас Деркач, координатор Career Hub, Центр «Розвиток КСВ», який повідомив про кар’єрні можливості для молоді на сайті https://careerhub.in.ua/, а також про новий «Пакт заради молоді 2025», який передбачає менторську підтримку молоді на шляху працевлаштування.

Надія Карплюк, керуюча партнерка і консультантка у K&K consulting, бізнес-тренерка в напрямку розвитку підприємництва, пошуку фінансування проектів, бізнес-планування, сервіс-дизайну у форматі інтерактиву познайомила учасників із формулою успішного підприємця.

Вікторія Лукашова, керівниця ТМ «Funny bear», щиро ділилась із учасниками власним досвідом підприємницької діяльності.

Нагадаємо, що програма «Skills lab: власна справа» реалізується Агенцією регіонального розвитку Вінницької області у рамках ініціативи «Український пакт заради молоді 2020» за підтримки Центру “Розвиток КСВ”, Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства культури, молоді та спорту України.