Якщо ви проживаєте в сільській місцевості та маєте хист до підприємництва, тоді мерщій заповнюйте заявку на навчання та участь в конкурсі мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку». Станьте першим, хто матиме шанс перетворити ідею в бізнес і ефективно його розвивати.

 

ХТО? - Для участі в конкурсі запрошуємо жителів сіл Черкаської та Вінницької областей , які не більше 2 років як зареєстровані підприємцями або готові розпочати власну справу. Учасниками є всі жителі Вінницької області, але пріоритет надається селам, де є потужності МХП.

ЩО? - За результатами конкурсу буде обрано 24 проєкти, автори яких отримають мікрофінансування в розмірі до 50 тис. грн на втілення бізнес-ідеї. 

ДЛЯ ЧОГО? -  Запропонована ініціатива зорієнтована на соціально-економічні потреби регіону, а також  інноваційні рішення, що вже існують і спрятимуть підтримці та розвитку або диверсифікації підприємницьких ініціатив для населення під час і після пандемії.

ПАРТНЕРИ. Конкурс «Село. Кроки до розвитку» буде реалізовано в межах проєкту «Розвиток села та протидія пандемії COVID-19 через сприяння росту малого та мікропідприємництва», ініційованого Благодійним фондом «МХП – Громаді», який працює на територіях присутності агрохолдингу МХП, спільно з Агенцією регіонального розвитку Вінницької та Черкаської областей.

Заявка на участь знаходиться за посиланням https://cutt.ly/bkA3xzJ

Кінцевий термін прийняття заявок на проходження навчальної програми 21.02.2021 р.

Кінцевий термін подачі проєкту до 30.03.2021 р.

Запитання  щодо участі в проєкті надсилати на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Загальний бюджет конкурсу – 1 200 000 грн.

Ініціативу буде реалізовано в межах спільного проєкту Уряду Швеції та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Положення про конкурс за посиланням https://cutt.ly/HkA0f7S