16 квітня Агенція регіонального розвитку Вінницької області провела ще один онлайн семінар «Підтримка Європейським інвестиційним банком інвестиційних проєктів у сфері вирощування та переробки зернових і олійних культур». Цього разу представники 9-ти підприємств Вінниччини, які здійснюють діяльність у створенні ланцюжків доданої вартості зернових та олійних культур, ближче познайомилися з можливостями проєкту Європейського інвестиційного банку «Основний кредит для аграрної галузі – Україна», з провідними напрямками інвестиційних проектів, критеріями їх оцінки, а  також отримали відповіді на свої питання щодо інвестиційного кредитування.

 

«Наша експертна команда надає консультаційну підтримку в процесі підготовки проектів з розвитку агробізнесу  з врахуванням вимог ЄІБ,  інформує бізнес про переваги кредиту від Європейського інвестиційного банку. Зокрема, це приваблива відсоткова ставка, строк кредитування до 10 років, вартість інвестиційного проекту до 25 млн. євро, репутаційні вигоди від співпраці та інші переваги» - зазначає Олег Осаулюк, спеціаліст з розвитку бізнесу та підвищення потенціалу дорадництва Проєкту.

Запрошуємо підприємства Вінниччини, які зацікавлені в кредитуванні від Європейського інвестиційного банку, на індивідуальні консультації. Агенція регіонального розвитку Вінницької області готова організувати консультації з експертами проєкту «Технічна допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі - Україна» / UAFA ТА» та поінформувати як саме скористатись більш доступними кредитами.

Контакти: м. Вінниця,  вул. Хмельницьке шосе,7, к.125,  тел./факс (0432) 50-85-80,  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

************

Довідкова інформація:

У грудні 2015 року Україна та Європейський інвестиційний банк уклали фінансову угоду «Основний кредит для аграрної галузі – Україна», ратифіковану Законом України № 1530-VIII від 20 вересня 2016 року. Цим документом передбачено виділення 400 млн євро для забезпечення ефективності функціонування ланцюгів вартості зернових та олійних культур, аквакультури та прісноводних рибних ресурсів України.

Позика підтримується проектом Технічної Допомоги, який має достатній потенціал і ресурси для надання перед- і посткредитної підтримки як банків-партерів, так і позичальників. Основне завдання Технічної допомоги - сприяти своєчасному та ефективному розподілу цільових коштів кредиту «Основний кредит для аграрної галузі – Україна».

Спеціалісти Технічної Допомоги можуть безкоштовно допомогти привести документацію підприємства у відповідність до вимог Проекту за процедурами закупівель та екологічними та соціальними стандартами. Хоча Проект передбачений тільки для трьох виробничо-збутових ланцюжків - зернових, олійних культур і аквакультури, - фінансові установи, що беруть участь у Проекті, можуть надавати кредити практично на будь-який інвестиційний проект компаніям, які працюють у цих виробничо-збутових ланцюжках, починаючи від постачальників сировини і закінчуючи роздрібною торгівлею.