13 липня 2021 року в форматі онлайн конференції відбулось засідання Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області. Порядок денний засідання складався із двох питань: щодо основних результатів діяльності Агенції у І півріччі 2021 року та плану діяльності на ІІІ квартал 2021 та призначення директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Під час першого питання в.о директора Наталія Гижко поінформувала присутніх про основні результати діяльності Агенції у І півріччі 2021 року та плани діяльності Агенції на ІІІ квартал. Наталія Гижко, повідомила присутніх, що основна діяльність Агенції у І півріччі 2021 року була зосереджена над реалізацією проєктів, участю в грантових конкурсах та програмах, а також розробленні партнерських проєктів з громадами області.

Отже, Агенція провела понад 100 офлайн та онлайн заходів, а саме: 6 засідань робочих груп, 41 інформаційно-освітній захід, надала 57 консультацій для органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадськості. Учасниками заходів стали 460 осіб, із них:  224 представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, 164 представники бізнесу, 72 – громадськість, заклади вищої освіти, міжнародні партнери.

Протягом І півріччя працювали над реалізацією партнерських проєктів, завдяки яким маємо такі результати:

  • в рамках проєкту «Розвиток села та протидія пандемії COVID-19 через сприяння росту малого та мікропідприємництва» реалізованого БФ «МХП – Громаді» спільно з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області та Черкаською агенцією регіонального розвитку за підтримки спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку» 12 підприємців з Вінницької області отримали по 50 тис. грн на реалізацію бізнес-ідеї та розширення власного бізнесу. Проєкт реалізовано в Вінницькій та Черкаській областях, в рамках якого визначено 24 переможці (по 12 із Вінницької та Черкаської областей).
  • Під час реалізації міжнародного проєкту «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості», який впроваджується у партнерстві з ВОАОМС, за підтримки програми ЄС Erasmus+:
  • 30 молодих людей з сільської місцевості пройшли навчання по бізнес-моделюванню власної справи за методологією BUSINES MODEL CANVAS під час дводенного офлайн тренінгу;
  • напрацювали рекомендації для комплексного підходу у вирішенні питання розвитку молодіжного підприємництва в громадах області під час третього засідання Комітету стейкхолдерів;
  • провели спільно з ВОАОМС міжнародний молодіжний обмін досвідом в форматі онлайн.
  • Реалізуючи проєкт «Інформаційно-комунікаційна підтримка місцевого плану управління відходами для Південного кластеру у Вінницькій області» провели інформаційну кампанію на підтримку впровадження пілотного проєкту з розроблення місцевого плану управління відходами для Південного кластеру. Було розроблено 2 типи інфографіки та 1 інформаційна стаття для ЗМІ цільового регіону.

Другим питанням порядку денного засідання було призначення директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області. За результатами Конкурсу, який відбувся 9 червня 2021 року, директором Агенції регіонального розвитку призначено Гижко Наталію Валентинівну, терміном на три роки відповідно до Положення про діяльність Агенції.