З 7 по 9 вересня за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької обласної ради та Вінницької міської ради проходитиме нова  агропромислова  виставка «АГРО-Вінниця».

У події візьме участь близько 200 українських виробників та дилерів сучасної  сільськогосподарської техніки.

Учасники презентуватимуть нову техніку та устаткування не лише на стендах, а й в справжніх польових умовах за допомогою демо-показів.

Під час виставки техніку можна буде придбати за спеціальними комерційними пропозиціями.

Місце проведення події -  територія аеропорту  «Вінниця». Це дозволить максимально презентабельно представити всю техніку, а відвідувачам почувати себе максимально комфортно.

 

На виставці буде представлена широка лінійка сільськогосподарської техніки та устаткування від найвідоміших виробників та дилерів. Більше того, в рамках «АГРО-Вінниця» відбудуться видовищні демо-покази на ґрунті, який не оброблявся більше 3-х років. Це дасть змогу оцінити ґрунтообробну техніку при найскладніших умовах та обрати кращих із кращих.

 

Зробити правильний вибір у техніці або у агро запчастинах будуть допомагати справжні професіонали своєї справи -  учасники «АГРО-Вінниця».

Якісні поради, новини аграрного ринку, сучасні тенденції, консультації щодо отримання державної підтримки можна буде почути під час ділових заходів – тематичних форумів та конференцій.

Участь у діловій програмі «АГРО-Вінниця» візьмуть представники профільних міністерств, асоціацій, бізнесу та міжнародні експерти. 

 

Крім того,  на учасників і усіх відвідувачів чекають приємні сюрпризи, а саме: кулінарний фестиваль вуличної їжі, тематичні фотозони та розіграші призів.

 

Організатором виставки виступає ТОВ «ТД «Промфінінвест» - організатор найбільшої агропромислової виставки в Україні «АГРО».

 

Дізнатися про деталі виставки та зареєструватися для участі можна за посиланням: https://agroexpo.vn.ua/

Тел.: +380 44 529 11 45, +380 63 8989891