Запрошуємо підприємців, стартапи на вебінар на тему: Пітчинг, як правильно подати бізнес-проект. Вебінар відбудеться англійською мовою, 25 серпня (середа) з 10 до 15 годин на платформі Ms Teams Детальна програма вебінару в додатку.

 

 Спікер: Piotr Nędzewicz, Начальник відділу комерціалізації і розвитку бізнесу Познанського науково-технічного парку, який відповідає за реалізацію проектів, пов'язаних з комерціалізацією нових технологій, цифрової трансформацією підприємств і розвитком інноваційного бізнесу.

Всіх зацікавлених в участі у тренінгу, просимо відправляти заявку на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22 серпня, 12.00. У заяві (англійською мовою) має бути вказана назва компанії, адреса електронної пошти / інтернет сайт і короткий опис її діяльності. Тільки зареєстровані учасники отримають посилання на тренінг.

Вебінар реалізується в рамках проекту "Підтримка розвитку підприємництва та конкурентоспроможності українських регіонів" Міністерства фондів і регіональної політики. Проект співфінансувати в рамках програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

 

Програма тренінгу знаходиться за посиланням https://drive.google.com/file/d/18yEgKVy4j5_iudPnLMmPd8AmOagMNnbU/view .