5 липня відбулося засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області, в порядку денному якого було розглянуто звіт про діяльність Агенції у І півріччі 2022 року та план роботи на ІІІ квартал поточного року.

 

Директорка Агенції Наталія Гижко,  презентувала діяльність установи за трьома пріоритетними напрямами:

  • Регіональний розвиток.
  • Розвиток мікро-, малого та середнього бізнесу.
  • Залучення інвестицій та грантова діяльність.

Загалом діяльність Агенції у І півріччі 2022 року складалась із двох періодів (розвивалась двома етапами): січень - 24 лютого 2022 року – підготовка та реалізація запланованих заходів в рамках діючих проєктів, а з 24 лютого – повномасштабного нападу росії до 30.06.2022 року, - припинена діяльність за діючими проєктами та переорієнтація на вирішення актуальних потреб, в рамках визначених пріоритетів. Члени команди працювали над залученням ресурсів для забезпечення першочергових гуманітарних потреб громад, критичної інфраструктури, надавали підтримку місцевому бізнесу, і, в співпраці із структурними підрозділами ОВА та ОР, надавали підтримку релокованому бізнесу. На постійній основі здійснювали моніторинг грантових програм та інформували органи влади та інші організації щодо доступних ресурсів для потреб, що потребують швидкого реагування. З метою координації волонтерської діяльності, допомоги ВПО, військовим, співпрацювали з обласним гуманітарним штабом.

 

  • До 24 лютого ми встигли провести два заходи. Потім були консультації – в основному для органів місцевого самоврядування, громадських організацій та закладів охорони здоров’я первинного, вторинного та третинного рівня, – поінформувала Наталія Гижко. – Було підготовлено 37 проєктів спільно з партнерами. Шість з них вже підтримано, вони пройшли етап оцінки.зазначила Наталія Гижко.

 

У планах щодо роботи Агенції регіонального розвитку Вінницької області на ІІІ квартал 2022 року вже чотири пріоритетні напрями, а саме:

  • регіональний розвиток (область, райони, 63 громади);
  • розвиток малого та середнього бізнесу у Вінницькій області;
  • інвестиції та міжнародне співробітництво;
  • фандрейзинг (залучення ресурсів на реалізацію проєктів регіонального розвитку).

Загалом, серед іншого, за вищезазначеними напрямами запланована така діяльність: здійснення експертного супроводу громад з питань сталого економічного розвитку; розробка стратегічних документів; надання консультацій для бізнесу та ОМС щодо різних інструментів та форматів підтримки бізнесу в ТГ та проведення інформаційно-освітніх заходів; розробка проектних пропозицій та подача їх на розгляд грантодавців з метою залучення бюджетних та грантових ресурсів. А також здійснення заходів спрямованих на підвищення спроможності Агенції залучати грантові кошти та підвищення іміджу .

Звіт та план роботи установи було затверджено членами Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

 

Звіт за І півріччя та план на ІІІ квартал 2022 р. можна переглянути за посиланням: текстовий варіант звіту https://drive.google.com/file/d/1FGuSHCJGABf4fLoFBswQLW-391bA0Xgf/view;

презентація https://drive.google.com/file/d/1D3vczU6oTtvgRDvRglu1BGKJul85NVgX/view