Агенція регіонального розвитку Вінницької області розпочала реалізацію проєкту  «Ефективний фандрайзинг для реалізації волонтерських ініціатив, пов’язаних з бойовими діями чи їх наслідками»,  що фінансується Європейським Союзом за Стипендіальною програмою для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства.

 

Проєкт передбачає розроблення та проведення тримісячного навчального курсу «Ефективний фандрайзинг – через індивідуальний підхід» для 5 працівників та 5 волонтерів Агенції, за результатами отриманих знань Агенція проведе одноденний семінар щодо ефективного фандрайзингу для 10 представників ГО, волонтерів та ініціативних груп Вінницької області, які займаються пошуком ресурсів для реалізації волонтерських ініціатив пов’язаних із військовими діями або направлених на подолання їх наслідків. Також очікується підготувати фандрайзинговий план для Агенції на 1 рік (в межах країни та на міжнародному рівні); сформуванти базу контактів міжнародних та вітчизняних меценатів/організацій.

Необхідність реалізації такого проєкту пов’язана з тим, що Установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області», з початком повномасштабної російської війни в своїй роботі отримує запити на пошук ресурсів на вирішення потреб армії та цивільного населення (ВПО), але потреби постійно зростають, з’являються нові виклики, і з часом реагування на них потребує нових інструментів. Окрім того країна, регіон чи громада під час війни і після неї потребуватиме волонтерів, які б мали відповідні знання, навички, базу контактів та робочий потенціал, необхідні для подолання наслідків війни.

Проєкт реалізовуватиметься протягом п’яти місяців, а головним його результатом стане нарощення потенціалу команди фахівців, що займаються фандрайзингом задля подолання наслідків війни та сприяння регіональному розвитку.

Так, протягом 8-9-10 липня 2022 р., відбувався перший триденний тренінг в рамках навчального курсу «Ефективний фандрайзинг - через індивідуальний підхід», тренеркою якого є @Інна Яворська – психологиня, психоаналітична психотерапевтка, тренінг-аналітикиня та супервізорка АППУ .

Під час першого тренінгу учасники вчилися формувати знання та навички роботи із людьми враховуючи архетипи (розрізняючи жіночі та чоловічі), психосоматику та фізіогноміку людей. Дані знання допоможуть випрацювати індивідуальний підхід в фандерейзинговій діяльності, враховуючи особливості як цільової аудиторії проєктів так і донорів та партнерів.

 

Щоб дізнатися про наступні етапи проєкту та новини щодо його реалізації слідкуйте за новинами на сайті Агенції та у соціальних мережах.