Агенція регіонального розвитку Вінницької області продовжує реалізацію проєкту  «Ефективний фандрайзинг для реалізації волонтерських ініціатив, пов’язаних з бойовими діями чи їх наслідками»,  що фінансується Європейським Союзом за Стипендіальною програмою для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства.

 

            Так, протягом 29-30-31 липня 2022 р., відбувався другий триденний тренінг в рамках навчального курсу «Ефективний фандрайзинг - через індивідуальний підхід», тренеркою якого є Інна Яворська – психологиня, психоаналітична психотерапевтка, тренінг-аналітикиня та супервізорка АППУ. Учасниками тренінгу стали 5 працівників та 5 волонтерів Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

            Під час тренінгу учасники напрацьовували навички індивідуального підходу у роботі з донорами, партнерами, цільовими аудиторіями та робочими групами проєктів, враховуючи особливості різних архетипів особистості. Цей та інші заходи в рамках проєкту спрямовані на підвищення потенціалу фахівців, що займаються фандрайзингом задля подолання наслідків війни та сприяння регіональному розвитку, адже Установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області», з початком повномасштабної російської війни, в своїй роботі отримує запити на пошук ресурсів на вирішення потреб армії та цивільного населення (ВПО), але потреби постійно зростають, з’являються нові виклики, і з часом реагування на них потребує нових інструментів. Окрім того країна, регіон чи громада під час війни і після неї потребуватиме волонтерів, які б мали відповідні знання, навички, базу контактів та робочий потенціал, необхідні для подолання наслідків війни.

 

            Щоб дізнатися про наступні етапи проєкту та новини щодо його реалізації слідкуйте за новинами на сайті Агенції та у соціальних мережах.

Для довідки: проєкт «Ефективний фандрайзинг  для реалізації волонтерських ініціатив, пов’язаних з бойовими діями чи їх наслідками» фінансується Європейським Союзом за Стипендіальною програмою для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства» Eastern Partnership Civil Society Facility.