Індустріальні парки - це нові робочі місця, економічна безпека та сильні громади.
Але перш ніж запрацює виробництво, важливо створити сучасну інженерну інфраструктуру. Саме з цією метою 5 серпня у Вінниці підписано Меморандум про наміри з підготовки проєкту «Розвиток індустріальних парків Вінницької міської територіальної громади», який об’єднав Вінницька міська рада, Швейцарсько-український проєкт "Згуртованість та регіональний розвиток України" Проєкт UCORD, Агенція регіонального розвитку Вінницької області та МКП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій».
 
"Для Агенція регіонального розвитку Вінницької області цей проєкт має надзвичайне значення, і ми відчуваємо величезну відповідальність. Наше завдання у цьому партнерстві - підготувати якісну проєктну заявку спільно з місцевою та обласною владою. А після кропіткого процесу оцінювання та затвердження Проєкт UCORD - координуватийого впровадження”, зазначила директорка Агенції Єлизавета Савчук.
 
Впровадження проєктів у сфері водопостачання та водовідведення - один із напрямів діяльності проєкту UCORD. Такі проєкти передбачають ефективне партнерство між органамивлади, громадами, бізнесом та громадськістю й покликані посилити регіональний економічний розвиток і сприяти сталому відновленню України. Впровадження проєктів в індустріальних зонах партнерських регіонів UCORD - як точок економічного зростання областей - дозволить створити необхідну інфраструктурну основу для залучення інвестицій ірозвитку підприємництва. Саме інженерна інфраструктура, яку планується збудувати в межах цього партнерства, відкриє шлях до запуску нових виробничих майданчиків у парках «ВінІндастрі» та «Вінницький індустріальний парк».
 
Агенція регіонального розвитку Вінницької області - координатор цього амбітного проєкту. Завдяки підтримці Проєкт UCORD Агенція стала ключовим партнером в області для реалізації проєктів, що поєднують аналітику, управлінські рішення, інвестиційний підхід і комунікацію між владою, бізнесом і міжнародними структурами.
 
Сьогоднішнє підписання - це старт довгої, але впевненої дороги, яка веде до відновлення, економічної незалежності та нового українського виробництва.

Більше фото тут: https://fex.net/uk/s/odcv7kb 
 
Нагадуємо, що Агенція регіонального розвитку Вінницької області отримує інституційну підтримку від Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», Проєкт UCORD. Проєкт впроваджується за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва Swiss Development & Cooperation компанією NIRAS Sweden AB.
 

Пошук по сайту

Facebook

ardvin.org@gmail.com

Vinnytsia, Khmelnytske shose, 7, office 125,

Phone: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2026

Quoting, copying of individual parts of texts, images or videos, reprinting or any other dissemination of information of the Informational and analytical resource "VINNYTSIA REGIONAL DEVELOPMENT AGENCY" is possible provided the reference is made to the source. For online editions, the hyperlink to ardvin.org.ua is mandatory.