Виберіть шрифт Arial Times New Roman
Інтервал між символами (кернінг): Стандартний Середній Великий
Сьогодні Вінниччину з моніторинговою місією відвідали Голова Представництва Hilfswerk International в Україні Олексій Зайцев та регіональна менеджерка Східної Європи та Західних Балкан Hilfswerk International Єлена Смірнова. Саме завдяки програмі підтримки критичної інфраструктури благодійної організації Hilfswerk International за фінансової підтримки Nachbar in Not (NiN) на початку лютого цього року вдалося забезпечити три медичних та соціальних заклади Вінницької області резервними джерелами електроенергії, а саме:
- КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради» забезпечено дизельним генератором Coelmo BDT6M275 250 кВт вартістю 1 918 164,00 грн;
- КНП «Вінницький спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки» забезпечено дизельним генератором Cummins S38D5Q 30,4 кВт вартістю 611 797, 00 грн;
- КНП «Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної Ради» забезпечено генератором BENZA BR22T 18 кВт вартістю 420 000 грн.
Разом з директоркою Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталією Гижко представники Hilfswerk International відвідали КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради», де поспілкувалися з виконуючим обов’язки директора лікарні Олександром Харченком та заступником директора з технічних питань Оленою Лісевич.
Так, дизельний генератор Coelmo потужністю 250 кВт італійського виробництва забезпечить роботу усіх структурних підрозділів лікарні, в тому числі і приміщення укриття лікарні, де знаходяться пацієнти, їх батьки та медичний персонал під час повітряних тривог, а також пацієнти з реанімації та травматології, які, практично, увесь час знаходяться в укритті.
Голова Представництва Hilfswerk International в Україні Олексій Зайцев зазначив, що забезпечення закладів резервними джерелами електроенергії стало реакцією на масовані атаки рф на об’єкти енергетичної інфраструктури України.
Ще одним закладом, який сьогодні вдалося відвідати став КНП «Вінницький спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки». Наразі, дизельний 3-фазний генератор Cummins C38DQ потужністю 30 кВт від виробника Cummins Power Generation (Велика Британія), який за словами директорки будинку дитини Надії Андрієвської вже заживлено та підключено і, в разі потреби, він забезпечить освітлення закладу, роботу кухні та укриття.
Лікарня та 2 будинки дитини, що отримали генератори, були в узгодженому з Департаментом охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОВА, переліку закладів, яким Агенція сприяла у вирішенні проблеми з забезпеченням резервним джерелом електроенергії. Попередньо адміністрації закладів направляли листи-запити з проханням допомогти, адже, для збереження життя, здоров’я та уникнення негативних наслідків атак рф на енергетичну інфраструктуру необхідним було забезпечення дизельними генераторами.
Для довідки:
Hilfswerk International (HWI) - зареєстрована в Австрії неурядова неприбуткова організація, що займається співпрацею заради розвитку та наданням гуманітарної допомоги. HWI заснована 1978 року, з того часу працювала в понад 30 країнах на чотирьох континентах. Попри те, вона залишається небюрократичною, гнучкою, здатною швидко реагувати на виклики. 24 лютого, коли мільйони українців опинилися без дому, засобів для існування, HWI була серед перших, які стали допомагати.
Від початку повномасштабного вторгнення російської федерації, Агенція регіонального розвитку Вінницької області спрямувала свої зусилля на вирішення гуманітарних потреб регіону. Співпрацюючи та узгоджуючи свою діяльність з Вінницькою ОВА, зокрема Департаментом охорони здоров’я та реабілітації, Агенція отримує запити на допомогу у вирішенні актуальних проблем від закладів критичної інфраструктури медичного, соціального спрямування і, здійснюючи різного формату заходи, відшуковує можливості для забезпечення нормального функціонування цих об’єктів. З кінця минулого року Агенція опрацювала запити від 5 медичних та соціальних закладів Вінницької області щодо вирішенні проблеми відсутності резервного джерела живлення (дизельні/бензинові генератори потужністю від 20 до 250 кВт (в залежності від потреб закладів), пов’язаної з відключеннями електроенергії та знеструмленням спричиненими атаками росії на критичну інфраструктуру. Наразі, завдяки співпраці з благодійною організацією Hilfswerk International та за фінансової підтримки Nachbar in Not (NiN) вдалося забезпечити генераторами 3 заклади.
Маємо гарні новини – роботи з заміни ліфта Науково-дослідному інституті реабілітації осіб з інвалідністю (навчально-науково-лікувальний комплекс) Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова вже на фінішній прямій!
За підтримки програми EU4Business, відбувся четвертий навчальний модуль в рамках проєкту «Створення умов для відновлення і безперервності мікро, малого, в т.ч. релокованого бізнесу Жмеринської та Барської громад Вінницької області шляхом проведення інформаційно-освітніх заходів та розвитку екосистеми з підтримки бізнесу».