НАТАЛІЯ ГИЖКО

Директорка Агенції

Стратегічний розвиток, розроблення та впровадження проєктів регіонального та економічного розвитку. Більше ніж 10-річний досвід управління проектами, експертної роботи для національних та міжнародних організацій, 12 років тренерського та експертного досвіду з питань місцевого економічного розвитку, залучення інвестицій, розвитку сільських територій з акцентом на екологічні та соціальні стандарти.

ОЛЕНА ДІХТЯР

Проєктна менеджерка

Розроблення та впровадження проєктів розвитку, впровадження освітніх програм. Досвід діяльності у проєктному менеджменті понад 5 років, 3-річний досвід впровадження навчальних програм із неформальної освіти.

ІРИНА ВАКОЛЮК

Бухгалтерка Агенції

Введення бухгалтерського обліку організації, фінансовий менеджмент у впровадженні грантових проєктів. Досвід діяльності у веденні бухгалтерського обліку організації понад 20 років та понад 5 років бухгалтерського супроводу впровадження грантових проєктів

ОЛЕНА КОЗЛЮК

Радниця з питань регіонального розвитку

Розроблення та впровадження документів стратегічного характеру на місцевому та регіональному рівні із використанням різних інструментів збору та аналізу даних. 15 років у сфері стратегічного планування місцевого та регіонального розвитку. Практичний досвід роботи у сфері проектного менеджменту, залучення інвестицій, муніципального маркетингу та брендингу, управління активами та розвиток комунальних підприємств. З 2006 року - експерт проектів TACIS, UNDP, GIZ/GFA, DESPRO, World Bank із досвідом роботи в різних регіонах України.

 

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.