Агенція регіонального розвитку Вінницької області - експертна, організаційна та комунікаційна платформа з надання комплексної підтримки бізнесу, інвесторів та органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Про нас 

Установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» створена у 2016 році в рамках ЗУ «Про засади державної регіональної політики». Агенція забезпечує інституційну роль у регіоні щодо підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань стратегічного розвитку, розвитку бізнесу, залучення інвестицій, міжнародного співробітництва тощо.

 

ОСНОВНІ СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ

 Регіональний розвиток
 Підвищення конкурентоспроможності бізнесу (ММСП)
 Залучення інвестицій. Міжнародне співробітництво
 Організаційний розвиток

 

НАША МЕТА


Сприяти розвитку Вінниччини за рахунок інвестицій та інших ресурсів, а також здійснювати заходи з покращення бізнес-середовища та іміджу області.

 


НАШІ ЗАСНОВНИКИ

 

Вінницька обласна Рада
Вінницька обласна державна адміністрація
Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування

Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова

Вінницький національний технічний університет

 

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.