Інвестиційні пропозиції

Сьогодні процеси глобалізації змушують регіони істотно конкурувати за ресурси та інвестиції. Від їх залучення прямо залежить рівень сталого розвитку територій і добробут мешканців.

Вінниччина нині — сучасний регіон, економіка якого динамічно розвивається. Інвестиційна політика області ґрунтується на відкритому та прозорому партнерстві влади з усіма зацікавленими представниками бізнесу. Задля просування області та формування позитивного інвестиційного іміджу Вінницька ОДА розробила Інвестиційний паспорт Вінницької області, як інструмент знайомства інвесторів із можливостями, ресурсами й актуальними інвестиційними пропозиціями регіону.

  Інвестиційний паспорт Вінницької області
  Investment passport of Vinnytsia region

 

Установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» працює над розвитком регіону, в тому числі над залученням інвестицій. У співпраці з громадами створено базу пропозицій greenfield та brownfield для залучення інвесторів.

База була створена в рамках проведення конкурсу «Золота ділянка», під час впровадження проєкту Польської допомоги задля Розвитку «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва» у Вінницькій області, який співфінансується за рахунок коштів Програми допомоги та Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Тип пропозиції: Greenfield

Розмір ділянки:

Кадастровий номер:

Призначення:

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.