ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2020-2022 рр

МЕТА Підвищення якості управління регіональним розвитком Вінницької області шляхом забезпечення актуальними аналітичними даними, які відповідають суспільно-політичним та законодавчим змінам.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2021 р

МЕТА: здійснити інформаційний супровід реалізації пілотного проєкту з розроблення місцевого плану управління відходами.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2019 – 2021 рр

МЕТА: підвищення конкурентоспроможності регіонів, досягнення рівномірного, збалансованого розвитку територій, запобігання поглибленню соціально-економічних диспропорцій шляхом створення інструментів та інфраструктури міжрегіонального співробітництва.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ: 2020 р

МЕТА підвищення спроможності громад залучати вітчизняні та іноземні інвестиції

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2020 р

МЕТА: створення умов для проведення стратегічної екологічної оцінки «Регіонального плану управління відходами Вінницької області до 2030 року» шляхом надання консультацій та залучення ресурсів.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2019 р

МЕТА: підвищити рівень поінформованості у споживачів та надавачів послуг з питань управління відходами, а також створити інформаційне поле в процесі впровадження регіонального плану у Вінницькій області, розбудові довіри та підтримки плану серед цільових аудиторій.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2019 рік

МЕТА: залучення різних зацікавлених осіб до процесу стратегічного планування для підготовки комплексного та взаємоузгодженого документу стратегічного характеру (Стратегії), який дозволить сформувати підґрунтя для розробки проектів регіонального розвитку, зокрема направлених на підвищення конкурентоздатності регіону, посилення інноваційної активності та вирішенні найактуальніших проблем розвитку територій

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2018 – 2020 рр

МЕТА: сприяти економічному розвитку місцевим органам влади країн Східного партнерства: Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Грузії, Молдови та України, а саме сталий місцевий економічний розвиток, надання підтримки містам, об’єднаним громадам, селищам та селам на місцевому рівні з метою активного сприяння економічному зростанню і створенню робочих місць за рахунок розвитку їхнього потенціалу та професійних навичок, а також налагодження партнерських відносин з приватним сектором і громадянським суспільством.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ: 2018 рік

МЕТА: ознайомити органи місцевого самоврядування та громадські організації Вінницької області з основними принципами та інструментами е-урядування та е-демократії на прикладі вітчизняного та міжнародного досвіду, розглянути та надати для подальшого використання алгоритми впровадження таких інструментів на місцевому рівні.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ: 2017 рік

МЕТА: підвищення рівня поінформованості громадськості щодо діяльності Агенцій регіонального розвитку та можливостей використання інших інструментів регіонального розвитку для функціонування соціально-правової держави.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ: 2017 – 2018 рік.

МЕТА: обмін досвідом щодо роботи українських та польських агенцій, створення Національного фонду регіонального розвитку.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ: 2017 рік

МЕТА: обмін досвідом щодо роботи українських та польських агенцій, створення Національного фонду регіонального розвитку.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2017 рік

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

Було відібрано 7 бізнес-ідей, загальна сума фінансової підтримки становить 284 тис. грн.

В результаті реалізації інвестиційних проектів в області створено 16 робочих місць.

Мета: на конкурсних умовах відібрати інвестиційні проєкти для часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за залученими кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2017 рік

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2017 – 2019 рр

МЕТА: створення комунікаційної площадки для представників банківських установ та малого і середнього бізнесу, де вони мають змогу обговорювати можливості кредитування та співпраці для розвитку економічної активності.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2018 - 2019 рр

МЕТА: це майданчик неформального спілкування для підприємців, де можна обговорити важливі і цікаві для бізнесу теми, презентувати себе і свій бізнес, знайти партнерів, поділитись своїм досвідом і досягненнями з колегами, обмінятись бізнес-контактами.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2018 – 2019 рр

МЕТА: покращити володіння англійською мовою для студентів та молодих бізнесменів шляхом обговорення актуальних тем з носієм англійської мови.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ: 2019 рік

МЕТА: поінформувати суб’єкти підприємницької діяльності про суть та види лізингу, його переваги для бізнесу, особливості лізингових умов для різного обладнання та техніки, можливості оптимізації та розвитку бізнесу за рахунок фінансування від лізингових компаній.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2019 рік

МЕТА: створення можливості для представників закладів вищої освіти та інших організацій презентувати власні розробки та інновації представникам бізнесу, які зацікавлені у впровадженні інноваційних ідей; створити комунікаційну платформу між учасниками Ярмарку для подальшої співпраці науки та бізнесу в нашому регіоні.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2020 рік

МЕТА: розвиток та вдосконалення навичок молоді, які є необхідними для початку власної справи.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2020-2021 рр

МЕТА: розвиток та вдосконалення навичок молоді, які є необхідними для успішного працевлаштування та побудови власної кар’єри.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2020-2021 рр

МЕТА: сприяння в кредитуванні бізнесу на реалізацію інвестиційних проєктів що створюють додану вартість у аграрному секторі економіками (переробці, логістиці, постачанні ресурсів, техніки та послуг у галузі зернових та олійних культур, рибному господарстві (аквакультурі) в рамках Проекту ЄІБ «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» .

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2019 - 2021 рр

МЕТА: зниження рівня безробіття та сприяння розвитку підприємницького потенціалу сільської молоді в країнах Східного партнерства.

 

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ: 2021 рік

МЕТА: подолання наслідків пандемії COVID-19 на території Вінницької та Черкаської областей шляхом створення умов для сталого розвитку підприємництва на сільських територіях визначених областей та надання мікрофінансування у розмірі до 50 тис. грн підприємцям-початківцям, які мають бізнес-ідею чи вже зареєстровані як приватний підприємець до 2 років.

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.