Агенція регіонального розвитку Вінницької області - експертна, організаційна та комунікаційна платформа з надання комплексної підтримки бізнесу, інвесторів та органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.

З часу заснування Агенція провела близько 300 заходів, учасниками яких стали понад 5200 осіб із числа органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу, науки та громадських об’єднань.

РОЗРОБЛЕННЯ СТРАТЕГІЇ, ПЛАНІВ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ


Надання консультативно-методичної допомоги органам виконавчої влади, місцевого самоврядування у розробленні стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації, планів відновлення та розвитку, програм.


РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК


Розроблення та впровадження проєктів регіонального розвитку, налагодження міжрегіональної співпраці.

 

ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ


Створення умов для залучення інвестора, формування інвестиційних пропозицій. Налагодження міжнародної співпраці.

 

РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦЬКОГО СЕРЕДОВИЩА


Проведення освітніх заходів, надання консультацій з розроблення та впровадження бізнес-проєктів, залучення ресурсів для створення та/чи розширення бізнесу, нетворкінг.

 

ФАНДРАЙЗИНГ ТА РОЗРОБЛЕННЯ ГРАНТОВИХ ПРОЄКТІВ


Налагодження співпраці з донорськими організаціями, які діють в Україні та закордоном, розроблення проєктів щодо вирішення актуальних питань громад, області, участь у грантових конкурсах та управління проєктами; надання консультацій громадам області щодо написання проектних пропозицій, пошуку партнерів.

 

 

НАТАЛІЯ ГИЖКО

Директорка Агенції

Стратегічний розвиток, розроблення та впровадження проєктів регіонального та економічного розвитку. Більше ніж 10-річний досвід управління проектами, експертної роботи для національних та міжнародних організацій, 12 років тренерського та експертного досвіду з питань місцевого економічного розвитку, залучення інвестицій, розвитку сільських територій з акцентом на екологічні та соціальні стандарти.

ОЛЕНА ДІХТЯР

Проєктна менеджерка

Розроблення та впровадження проєктів розвитку, впровадження освітніх програм. Досвід діяльності у проєктному менеджменті понад 5 років, 3-річний досвід впровадження навчальних програм із неформальної освіти.

ІРИНА ВАКОЛЮК

Бухгалтерка Агенції

Введення бухгалтерського обліку організації, фінансовий менеджмент у впровадженні грантових проєктів. Досвід діяльності у веденні бухгалтерського обліку організації понад 20 років та понад 5 років бухгалтерського супроводу впровадження грантових проєктів

ОЛЕНА КОЗЛЮК

Радниця з питань регіонального розвитку

Розроблення та впровадження документів стратегічного характеру на місцевому та регіональному рівні із використанням різних інструментів збору та аналізу даних. 15 років у сфері стратегічного планування місцевого та регіонального розвитку. Практичний досвід роботи у сфері проектного менеджменту, залучення інвестицій, муніципального маркетингу та брендингу, управління активами та розвиток комунальних підприємств. З 2006 року - експерт проектів TACIS, UNDP, GIZ/GFA, DESPRO, World Bank із досвідом роботи в різних регіонах України.

 

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.