Розвиток бізнесу регіону шляхом надання інформаційно-освітніх послуг, консультування та залучення ресурсів.

Розвиток бізнесу є основою економіки не лише країни, й кожного регіону. Мікро, малі та середні підприємства (надалі – ММСП) забезпечують гнучкість та стійкість економічної системи, наближують її до потреб конкретних споживачів, виконують важливу соціальну роль, надаючи робочі місця та забезпечуючи джерело доходу для значних прошарків населення.

Протягом 2017-2021 рр для розвитку бізнес-середовища області Агенцією було проведено 185 заходів для майже 2000 представників бізнесу. Форматами діяльності з бізнесом були інформаційно-комунікаційні заходи, такі як «Ранкова кава у колі підприємців», «Ярмарок розробок та інновацій», «Ярмарок кредитів та лізингу», а також впровадження грантових проєктів та освітніх ініціатив.

 

Більш детально про діяльність Агенції в напрямі розвитку бізнесу регіону можна ознайомитись у розділах:

 

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.