У даному розділі ви знайдете інформацію з питань ведення бізнесу, розвитку людського потенціалу керівників та команд, доступних ресурсів в рамках національних, міжнародних, обласних та місцевих програм підтримки бізнесу та ін.

 
В залежності від сфери діяльності малого та середнього бізнесу, або якщо ваша діяльність тільки на етапі стартапу, можна обрати грантові програми, які зараз пропонують низка організацій. Грант може суттєво посприяти вашому розвитку, або відновленню бізнесу. Тому команда експертів ГО «Електронна республіка» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в рамках Програми покращення ІКМ зробила підбірку нових актуальних грантів та систематизувала в інфографіку.
Матеріали підготовлені командою Міжміської робочої групи ІКМ Electronic Republic, а наша команда Агенції регіонального розвитку Вінницької області готова надавати вам підтримку для участі в цих конкурсах. Із каталогом можливостей ознайомтесь за посиланням.

В рамках проєкту "Joint organisation to Unit Rural Networks of Entrepreneurial Youth - JOURNEY" випущено посібник до якого увійшли навчальні матеріали та корисна інформація з тренінгу для молоді, що проводився Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування спільно з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області. До За посібника увійшли такі теми:
- Міжнародні гранти та стажування для МСП;
- Краудфандинг для розвитку бізнесу;
- Маркетинг та основні його інструменти. Цифровий та онлайн маркетинг. Соціальні мережі та можливі інструменти для розвитку бізнесу.
- Бізнес-планування CANVAS – практичний підхід та поради (вдосконалення навичок).

 

Для ознайомлення з вмістом посібника натисніть ТУТ

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.