10 лютого ще один дитячий будинок отримав генератор. Цього разу генератор BENZA BR22T 18 kW прибув до Комунального некомерційного підприємства «Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної Ради».

Будинок дитини був в числі закладів, які надсилали запити про допомогу і сприяння в забезпеченні додатковими джерелами живлення. Адже, такі заклади відносяться до об’єктів критичної інфраструктури, які в умовах воєнного стану потребують додаткової підтримки спрямованої на забезпечення їх безперебійної та ефективної роботи для забезпечення належних умов перебування, збереження здоров’я і життя пацієнтів та вихованців.

Директорка закладу Надія Мазур розповідає, що забезпечення додатковим генератором було одним з першочергових завдань, адже через, спричинені атаками рф на енергетичну інфраструктуру України, а зокрема і Вінниччини, відключення електроенергії ставлять під загрозу забезпечення вихованців будинку дитини харчуванням.

«Нам дуже був потрібен генератор щоб забезпечити роботу харчоблоку, в якому використовують електроплити. В будинку дитини прямо сьогодні перебуває 57 дітей, серед них є і дуже маленькі – до 1 року. Для приготування їжі, за відсутності електропостачання, нам не вистачало додаткового генератора. В нас розрізнені корпуси і тих резервних джерел електроенергії, що ми маємо, поки що, може вистачити на освітлення приміщень. Але вони дуже малопотужні і роботу харчоблоку забезпечити нездатні. У випадках відключення електроенергії наші діти залишаться без харчування» - поділилася Надія Олексіївна.

Проте тепер, КНП «Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної Ради» має генератор здатний забезпечити роботу харчоблоку.

Це вже другий генератор, який вдалося придбати завдяки співпраці Агенції регіонального розвитку Вінницької області з ГО «Молодіжна організація «СТАН» та за фінансової підтримки благодійної організації Hilfswerk International (Австрія), з якою велися перемовини ще з осені 2022 року.

*Для довідки: від початку повномасштабного вторгнення російської федерації, Агенція регіонального розвитку Вінницької області спрямувала свої зусилля на вирішення гуманітарних потреб регіону. Співпрацюючи та узгоджуючи свою діяльність з Вінницькою ОВА, зокрема Департаментом охорони здоров’я та реабілітації, Агенція отримує запити на допомогу у вирішенні актуальних проблем від закладів критичної інфраструктури медичного, соціального спрямування і, здійснюючи різного формату заходи, відшуковує можливості для забезпечення нормального функціонування цих об’єктів. Наприкінці минулого року Агенція спільно із Департаментом охорони здоров’я та реабілітації  Вінницької ОВА погодили перелік  з 5 медичних та соціальних закладів Вінницької області, які потребували допомои в вирішенні проблеми відсутності резервного джерела живлення (дизельні/бензинові генератори потужністю від 20 до 100 кВт (в залежності від потреб закладів), пов’язаної з відключеннями електроенергії та знеструмленням спричиненими атаками росії на критичну інфраструктуру. Агенція опрацьовувала різні шляхи та можливості допомоги закладам. Наразі, завдяки співпраці з ГО «Молодіжна організація «СТАН» та за фінансової підтримки благодійної організації Hilfswerk International вдалося забезпечити частину потреб закладів в генераторах.

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.