Агенція регіонального розвитку Вінницької області продовжує допомагати забезпечувати медичні та соціальні заклади Вінниччини резервними джерелами електроенергії. Сьогодні довгоочікуваний потужний дизельний генератор Coelmo BDT6M275 на 250 кВт отримало Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради».

Лікарня надає послуги третинної (високоспеціалізованої), вторинної (спеціалізованої) та первинної медичної допомоги, в тому числі стаціонарної, поліклінічної (консультативної), виїзної медичної, паліативної медичної допомоги, медичної реабілітації дитячому населенню Вінницької  області та інших регіонів, в тому числі, внутрішньо-переміщеним, які були змушені змінити місце проживання в результаті збройної агресії російської федерації (від 0-18 років). Заклад відноситься до об’єктів критичної інфраструктури, які в умовах воєнного стану потребують додаткової підтримки спрямованої на забезпечення їх безперебійної та ефективної роботи для забезпечення належних умов перебування, збереження здоров’я і життя пацієнтів.

КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради» було в, узгодженому з Департаментом охорони здоров’я Вінницької ОВА, переліку закладів, яким Агенція сприяла у  вирішенні проблеми з забезпеченням резервним джерелом електроенергії. Попередньо адміністрація лікарні направляла лист-запит з проханням допомогти, адже для збереження життя та уникнення негативних наслідків при лікуванні та оперативних втручаннях маленьких пацієнтів -  лікарня (усі лікувальні  корпуси та допоміжні будівлі, зокрема, харчоблок) потребувала потужного дизельного генератора.

Придбання генератора стало можливим завдяки програмі підтримки критичної інфраструктури благодійної організації Hilfswerk International (Австрія) за фінансової підтримки Nachbar in Not (NiN) в співпраці з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області та ГО «Молодіжна організація «СТАН».

Виконуючий обов’язки директора Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради» Олександр Харченко розповів, що в разі блекауту без потужного генератора лікарня не змогла б функціонувати повноцінно, що б призвело до негативних наслідків для життя і здоров’я пацієнтів.

«В нас є наразі свої генератори, але їх потужність не може забезпечити повноцінну роботу лікарні на випадок блекауту. Лікарня має декілька розрізнених корпусів і щоденно в лікарні знаходиться близько 300 пацієнтів, а також батьки дітей та медичний персонал. Щоб не ставити під загрозу життя та здоров’я пацієнтів та персоналу, а також для забезпечення повноцінного функціонування та надання якісних медичних послуг, ми звернулися по допомогу і от сьогодні вже маємо новий потужний генератор».

Так, дизельний генератор потужністю 250 кВт забезпечить роботу усіх структурних підрозділів лікарні, в тому числі і приміщення укриття лікарні, де знаходяться пацієнти, їх батьки та медичний персонал під час повітряних тривог, а також  пацієнти з реанімації та з хірургічними і травматологічними захворюваннями, які практично увесь час знаходяться в укритті.

 

*Для довідки: від початку повномасштабного вторгнення російської федерації, Агенція регіонального розвитку Вінницької області спрямувала свої зусилля на вирішення гуманітарних потреб регіону. Співпрацюючи та узгоджуючи свою діяльність з Вінницькою ОВА, зокрема Департаментом охорони здоров’я та реабілітації, Агенція отримує запити на допомогу у вирішенні актуальних проблем від закладів критичної інфраструктури медичного, соціального спрямування і,  здійснюючи різного формату заходи, відшуковує можливості для забезпечення нормального функціонування цих об’єктів.  З кінця минулого року Агенція опрацьовує запити від 5 медичних та соціальних закладів Вінницької області щодо вирішенні проблеми відсутності резервного джерела живлення (дизельні/бензинові генератори потужністю від 20 до 100 кВт (в залежності від потреб закладів), пов’язаної з відключеннями електроенергії та знеструмленням спричиненими атаками росії на критичну інфраструктуру. Наразі, завдяки співпраці з благодійною організацією Hilfswerk International та за фінансової підтримки Nachbar in Not (NiN) вдалося забезпечити генераторами  3 заклади.

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.