23 лютого відбувся інформаційний онлайн-семінар для представників громад Вінницької області  щодо дослідження з розробки системних підходів відновлення територій з метою подальшого формування аналітичної бази для визначення пріоритетів відновлення та розвитку громад та регіонів України, у тому числі постраждалих в результаті російської агресії. Учасниками семінару стали близько 25 представників органів місцевого самоврядування Вінниччини.

Захід проведено в рамках проєкту UA-2011-01 «Надання експертної та технічної допомоги уряду та регіональним адміністраціям у розробці та реалізації планів відновлення», який фінансується Урядом Великої Британії.

На початку заходу з вітальним словом виступила директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко, зауваживши на важливості збору та систематизації актуальних даних для планування відновлення та оновлення стратегій розвитку громад.

В порядку денному семінару були наступні питання:

  • Можливості аналітичної підтримки громад Вінниччини у рамках проекту «Надання експертної та технічної допомоги уряду та регіональним адміністраціям у розробці та реалізації планів відновлення»;
  • Джерела даних для планування відновлення та оновлення стратегій розвитку громад.

Під час заходу керівник групи експертів проєкту Василь Кашевський надав для учасників детальне роз’яснення щодо збору та візуалізації даних для планування та відновлення громад. А також пояснив як користуватися безкоштовними допоміжними ресурсами для відновлення та розвитку громад - https://ces.org.ua/recovery/ . Загалом даним ресурсом можуть скористатися члени робочих груп громад, які працюють над підготовкою планів/програм відновлення та стратегій розвитку громад.

Експерт пояснив як збирати та вносити ключові дані для опису актуального стану та потреб з відновлення та як скористатися безкоштовними панелями інструментів для аналізу даних та побудови інфографіки за базовими показниками соціально-економічного стану (лише для тих громад, які заповнять форми збору даних) та як застосувати шаблони найпростіших безкоштовних геоінформаційних систем громад та рекомендації з їх налаштування.

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.