Агенція регіонального розвитку Вінницької області протягом кількох місяців була учасником спецпроєкту «Слухачі МВА 4 НКО», що впроваджується Міжнародним інститутом менеджменту та Pro Bono Club Ukraine, на який з поміж майже трьох десятків претендентів було відібрано лише п’ятьох.

Відібрані організації, отримували управлінську підтримку та спільно з експертами, працювали над своїми кейсами та шукали шляхи вирішення завдань щодо нарощення потенціалу та структуризації діяльності.

2 березня відбулося підведення підсумків роботи в проєкті та презентація напрацювань. Експерти спецпроєкту «Слухачі МВА 4 НКО», які є провідними фахівцями з бізнесу та слухачами програми МВА в бізнес-школі Міжнародного інституту менеджменту (МІМ) презентували своє бачення та пропозиції до розвитку Агенції, які вони напрацьовували вечорами на щотижневих зустрічах протягом листопад 2022р. – лютий 20233р.

 

*Для довідки:

Метою спецпроєкту є популяризація у бізнес-середовищі pro bono руху (інтелектуальне волонтерство) та допомога в розвитку громадському сектору.

Pro Bono Club Ukraine — платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором, що поєднує експертність бізнесу з потребами громадського сектору задля якісних соціальних змін. Концепція походить від латинського pro bono publico — для спільного блага – і означає безоплатну професійну та експертну допомогу, яка здійснюється для суспільства. Pro Bono Club Ukraine є офіційним членом Global Pro Bono Network. Мережа об'єднує 50 найктивніших організацій-посередниць з усього світу, сприяє обміну досвідом та співпраці задля розвитку міжнародного pro bono руху.

 

Бізнес-школа МІМ очолює рейтинг українських бізнес-шкіл і входить до 5% кращих бізнес-шкіл світу за рейтингом Eduniversal. Міжнародний інститут менеджменту надає системну бізнес-освіту, яка відповідає найвищим міжнародним стандартам, і визнану світовою Association of MBAs. Бізнес-школа МІМ об’єднує 7000 випускників в спільноту тих, хто завжди прагне більшого, і бачить свою місію у розвитку відповідальних лідерів впливу на глобальну конкурентоспроможність України.

Експертами спецпроєкту «Слухачі МВА 4 НКО» є слухачі програми МВА в Бізнес-школі МІМ за трьома напрямками:

Основні кейси, які розглядалися під час зустрічей з експертами проєкту:

  • Маркетинг (ринок, конкуренти, комунікації, просування);
  • Менеджмент (організаційний розвиток, взаємодія в команді, проєкти, лідерство;
  • Фінанси (фінансова звітність, пошук фінансування, податки).

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.