В рамках реалізації проєкту «Створення умов для відновлення і безперервності мікро, малого, в т. ч  релокованого бізнесу Жмеринської та Барської громад Вінницької області шляхом проведення інформаційно-освітніх заходів та розвитку екосистеми з підтримки бізнесу» відбулося перше засідання Комітету з оцінювання пропозицій на закупівлю товарів, робіт, послуг  Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області», на якому остаточно сформовано проєктну команду та відібрано експертів.

Проєкт впроваджується в рамках програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та Урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Проєкт був розроблений Жмеринською та Барською територіальними громадами  у партнерстві з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області, яка є його виконавчим  адміністратором, та має на меті створити умови для забезпечення сталості та безперервності бізнесу Жмеринської та Барської громад шляхом проведення інформаційно-освітніх заходів, надання ваучерної підтримки бізнесу та підвищення спроможності органів місцевого самоврядування профільних громадських об’єднань працювати з бізнесом.

Попередньо, на сайті Агенції були розміщені оголошення про конкурсний відбір на надання експертних послуг в рамках проєкту, згідно якого до 4 травня приймалися резюме та цінові пропозиції від учасників. 

В результаті відбору, до команди ключових виконавців проєкту відібрано бухгалтера та комунікаційного менеджера. Також Комітет відібрав експертку та бізнес-тренера з розвитку бізнесу та експертку з стратегічного розвитку бізнесу, які впроваджуватимуть 8-модульну навчальну програму для підприємців у змішаному онлайн/офлайн форматі «Стратегія розвитку бізнесу у період кризи для забезпечення безперервності діяльності» та надаватимуть консультації і менторську підтримку з підготовки бізнес-планів Планів відновлення власного бізнесу для 50 підприємців з Жмеринської та Барської громад.

Окрім того, відібрано постачальника обладнання, необхідного для забезпечення технічної підтримки офісів з розвитку підприємництва у Барській та Жмеринській громадах.

Члени команди проєкту та експерти відібрані шляхом застосування процедури запиту цінових пропозицій на засадах колегіальності в прийнятті рішень, відсутності конфлікту інтересів членів Комітету з оцінювання пропозицій, їх неупередженості та на підставі принципів, а саме: добросовісної конкуренції серед надавачів послуг; максимальної ефективності використання коштів; відкритості та прозорості під час вибору надавачів послуг; недискримінації; об’єктивної та неупередженої оцінки пропозицій (резюме); запобігання корупційним діям і зловживанням.Захід організувала Установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.