Представники Вінницького бізнесу активно долучились до участі у державних програмах фінансової підтримки підприємництва. Значну підтримку регіональний бізнес отримав в рамках Державної Програми «є-Робота», яка надає можливість отримати від держави гранти на розвиток та започаткування власного бізнесу.
 
За 4 місяці 2023 року подано 304 заявки. За результатами розгляду 127 проєктів позитивне рішення прийнято по 86 бізнес-проєктах подавачів з Вінницької області на суму 20,5 млн грн. Передбачається створити 164 робочих місця. Серед отримувачів грантів 62 фізичні особи – підприємці, 6 юридичних осіб та 18 громадян, які мають намір започаткувати власну справу.
 
Серед напрямків підприємництва - пошиття одягу, відкриття кафе та кав'ярень, забезпечення населення питною водою, надання послуг (освітніх, дизайнерських, театральних, стоматологічних, косметологічних, перукарських та манікюрних), виробництво пластикових виробів та меблів, ремонт та обслуговування автотранспорту, вирощування грибів, виготовлення натуральних цукерок тощо.
 
Також значні фінансові ресурси залучено в економіку регіону за рахунок пільгових кредитів для бізнесу за Державною програмою «Доступні кредити «5-7-9» (часткова компенсація відсотків за залученими кредитами).
 
Станом на 8 травня 2023 року з початку дії зазначеної державної програми уповноваженими банками Вінницької області видано пільгових кредитів суб’єктам підприємницької діяльності на суму понад 11,6 млрд грн. Програма діє з лютого 2020 року.
 
За сумами укладених кредитних договорів Вінницька область посідає 7 місце серед регіонів України, а питома вага у загальних обсягах укладених договорів по Україні становить 6,0%.
 
Детальна інформація та умови участі у Державній Програмі «є-Робота» за посиланням https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu
 
*Інформацію взято з офіційної Facebook-сторінки Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ВДА - http://surl.li/gzpnh .

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.