11 травня відбулося чергове засідання Комітету з оцінювання пропозицій на закупівлю товарів, робіт, послуг Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» в рамках Проєкту «Створення умов для відновлення і безперервності мікро, малого, в т.ч  релокованого бізнесу Жмеринської та Барської громад Вінницької області шляхом проведення інформаційно-освітніх заходів та розвитку екосистеми з підтримки бізнесу».

Попередньо, на сайті Агенції були розміщені оголошення про конкурсний відбір на визначення постачальника інформаційних послуг з копірайтингу і  таргетування інформації та виготовлення промо-відео про заходи проєкту, згідно якого до 7 травня приймалися цінові пропозиції від учасників. 

Так, цього разу відібрано надавача інформаційних послуг (копірайтинг та таргет) та надавача послуг з виготовлення промо-відео (інформаційно-просвітницький відеоролик, присвячений популяризації цінності навчальних програм для підприємців, інформуванню про бізнес-середовище Барської та Жмеринської громад).

Експерти відібрані шляхом застосування процедури запиту цінових пропозицій на засадах колегіальності в прийнятті рішень, відсутності конфлікту інтересів членів Комітету з оцінювання пропозицій, їх неупередженості та на підставі принципів, а саме: добросовісної конкуренції серед надавачів послуг; максимальної ефективності використання коштів; відкритості та прозорості під час вибору надавачів послуг; недискримінації; об’єктивної та неупередженої оцінки пропозицій (резюме); запобігання корупційним діям і зловживанням.

 

Захід організувала Установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.