Завершено відбір учасників до навчальної програми в рамках проєкту «Створення умов для відновлення і безперервності мікро, малого, в т.ч.  релокованого бізнесу Жмеринської та Барської громад Вінницької області шляхом проведення інформаційно-освітніх заходів та розвитку екосистеми з підтримки бізнесу», що впроваджується в рамках програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом і Урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Реєстрація на участь у навчанні тривала до 15 травня і вже 16 травня команда проєкту здійснила відбір найбільш вмотивованих учасників. Близько 50 представників бізнесу, організацій з розвитку підприємництва та органів місцевого самоврядування з Барської та Жмеринської громад відібрані до участі у навчальній програмі «Стратегія розвитку бізнесу у період кризи для забезпечення безперервності діяльності», що дає їм можливість отримати знання про побудову стійкої екосистеми бізнесу, визначити пріоритети та цінність власної справи, зрозуміти як управляти бізнесом в період кризи, дізнатися про державні та міжнародні програми фінансової підтримки бізнесу, розробити ефективні бізнес-плани для залучення фінансування та стратегічні документи - Плани відновлення бізнесу.

Начальна програма для підприємців складається 8 модулів у змішаному онлайн/офлайн форматі:

Модуль 1. Стратегічне планування підприємства в період кризи (аналіз інструментів стійкості бізнесу та інструменти адаптації й розвитку бізнесу під час кризи) – онлайн.

Модуль 2. Побудова стійкої екосистеми бізнесу на основі партнерств для забезпечення сталості локальної бізнес-екосистеми - (онлайн).

Модуль 3. Бізнес-пріоритети (визначення пріоритетів свого бізнесу та критичних точок, аналіз ланцюжка створення цінності) - (онлайн)

Модуль 4. Побудова маркетингового плану в період кризи - (онлайн).

Модуль 5. Побудова фандрейзингового плану в період кризи - (онлайн).

Модуль 6. Бізнес-планування в період кризи (3-денний офлайн-тренінг у м. Вінниці).

Модуль 7. Управління бізнесом під час кризи (основні лідерські якості для управління бізнесом у період кризи, взаємодія та мотивація персоналу) - (онлайн). 

Модуль 8. План відновлення бізнесу (виявлення небезпек та побудова власного плану відновлення) - (онлайн).

Відібрані учасники проінформовані щодо організаційних питань участі в навчанні, а перші заняття для Жмеринської та Барської громад відбудуться в форматі онлайн вже 19 травня.

Слідкуйте за нашими новинами щоб дізнаватися більше про хід реалізації проєкту.

Захід організувала Установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.