Євроінтеграція дедалі частіше звучить мовою конкретних рішень.
Для бізнесу - це про правила, адаптацію і нові можливості, які формуються вже сьогодні.
27 січня у Вінниці проведено захід «Агросектор на шляху до ЄС: де ми знаходимося та що на нас чекає попереду» - перша зустріч у серії регіональних діалогів з бізнесом у межах програми Ukraine2EU.
Аграрний сектор став стартовою темою обговорення не випадково. Це галузь, яка вже сьогодні працює в умовах конкуренції, змінюваних вимог і високої відповідальності, а європейський вектор лише посилює ці процеси.
До заходу долучилися представники Уряду, профільних міністерств, Верховна Рада України, Делегації European Union in Ukraine, українські та міжнародні експерти з аграрної галузі та євроінтеграції. Говорили про те, як змінюватимуться підходи до агропродовольчої політики, який досвід країн ЄС може бути корисним для України та де бізнесу шукати підтримку для розвитку й адаптації.
Команда Агенція регіонального розвитку Вінницької області долучилася до заходу, щоб бути частиною цього діалогу та краще розуміти, як євроінтеграційні процеси трансформуються у конкретні виклики й можливості для регіонального розвитку.