Мета: на конкурсних умовах відібрати інвестиційні проєкти для часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за залученими кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2017 рік

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

Було відібрано 15 проектів, загальна сума фінансової підтримки становить 974431,89 грн.

В результаті реалізації інвестиційних проектів в області створено понад 91 робоче місце.

Агенція регіонального розвитку Вінницької області здійснювала організаційне забезпечення конкурсного відбору проектів, прийом документів, консультування бажаючих взяти участь у конкурсі, готувала документи на розгляд конкурсної комісії, договори для підписання з переможцями та банками. Працівниками надано більше 60 консультацій суб’єктам підприємницької діяльності, підготовлено та направлено 63 листи з інформацією про конкурс на провідні банківські установи Вінницької області, із представниками 15 банків було проведено особисті зустрічі та переговори щодо налагодження співпраці діаграма. Загалом на конкурс було подано 21 проект.

ВАРТІСТЬ ПРОЄКТУ: близько 1 млн грн.

Конкурс проведено в рамках Регіональної програми розвитку малого та середнього на 2017 рік.

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.