ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2018 - 2019 рр

МЕТА: це майданчик неформального спілкування для підприємців, де можна обговорити важливі і цікаві для бізнесу теми, презентувати себе і свій бізнес, знайти партнерів, поділитись своїм досвідом і досягненнями з колегами, обмінятись бізнес-контактами.

 

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

Проведено 6 заходів, які відвідали 74 підприємці.

Під час засідань підіймались такі актуальні тематики:

- Стратегії «блакитного океану»;

- Як заробляти гроші в умовах нестачі ресурсів?;

- Взаємини роботодавців та працівників;

- Спрощена система оподаткування;

- Як захистити свої права при перевірках?

- Як розширити цільову аудиторію?

 

Експертами під час кави виступали Руслан Бельтюков та Олександр Білоус, які представляють Львівську Громадську Школу Бізнесу (Business Community School), Ольга Зборовська - засновник HR school Adjutor, засновник та директор консалтингової компанії «Адьютор», Тетяна Колосовська - засновниця та провідний фахівець компанії "Балансир" – єдиної консалтингової компанії у Вінниці її колега Анна Кулешова, Олеся Данілова, завідувачка сектору ДРС у Вінницькій області.

Заходи проходили завдяки партнерству Агенції регіонального розвитку Вінницької області, консалтингової компанії «Адьютор», ресторану «Батискаф» та «Georgian Factory».

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.