ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2019 рік

МЕТА: створення можливості для представників закладів вищої освіти та інших організацій презентувати власні розробки та інновації представникам бізнесу, які зацікавлені у впровадженні інноваційних ідей; створити комунікаційну платформу між учасниками Ярмарку для подальшої співпраці науки та бізнесу в нашому регіоні.

 

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

Проведено конкурс інноваційних розробок для бізнесу. Три переможці отримали ваучери номіналом в 10 тис. грн на підтримку своїх проєктів.

На Ярмарку було представлено 15 розробок науковців-інноваторів у сфері медицини, сільського господарства, екологічних джерел енергії, освітніх технологій.

Учасниками заходу стали 70 представників малого та середнього бізнесу, заклади вищої освіти, науковці - інноватори, стартапи, органи державної влади.

 

ВАРТІСТЬ ЗАХОДУ: 96,6 тис. грн.

Захід проведено за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 р.

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.