ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2020 рік

МЕТА: розвиток та вдосконалення навичок молоді, які є необхідними для початку власної справи.

 

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

Проведено дві навчальні програми, учасниками стали 52 особи віком 16-35 років і старші. У результаті реалізації програм було розроблено 25 проєків стартап-ідей для презентації перед потенційними інвесторами.

До реалізації програми було залучено експертів та експерток місцевих компаній та провідних організацій України: ТОВ «Ковбаскофф», Startap.In.UA, Центр «Розвиток КСВ», КА «ШАГ», Вінницький обласний центр зайнятості, K&K consulting, приватний підприємець ТМ з виробництва натурального морозива ТМ «Funny bear», маркетингове агенство «Sinteza Marketing», Райффайзен Банк Аваль та ін.

Навчальні програми впроваджено в рамках Всеукраїнської ініціативи «Пакт заради молоді 2020», що реалізується Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” та Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України.

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.