ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2020-2021 рр

МЕТА: розвиток та вдосконалення навичок молоді, які є необхідними для успішного працевлаштування та побудови власної кар’єри.

 

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

Проведено 3 навчальних програми.

2020 рік - 2 програми, учасниками стали 83 особи з числа молоді та викладачів закладів професійно-технічної освіти Вінниччини. Результатом тренінгових програм стала підготовка 42 резюме та самопрезентацій, запрошення 2 учасників на співбесіди.

2021 рік - 1 тренінгову програму, учасниками стали більше 50 осіб з числа студентської молоді професійно-технічних училищ, коледжів та ЗВО Вінниччини. За результатами програми учасниками розроблено 35 резюме та проведено публічну співбесіду в онлайн форматі.

До реалізації програми було залучено експертів та експерток провідних компаній України: Lifecell, АТ «УКРСИББАНК», ТОВ «Промавтоматика Вінниця», Reikartz Hotel Group, Райффайзен банк Аваль.

Навчальні програми впроваджено в рамках Всеукраїнської ініціативи «Пакт заради молоді 2020 та 2025», що реалізується Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” та Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України.

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.