ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2020-2021 рр

МЕТА: сприяння в кредитуванні бізнесу на реалізацію інвестиційних проєктів що створюють додану вартість у аграрному секторі економіками (переробці, логістиці, постачанні ресурсів, техніки та послуг у галузі зернових та олійних культур, рибному господарстві (аквакультурі) в рамках Проекту ЄІБ «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» .

 

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

У межах Проєкту Агенція надавала консультаційну допомогу та супровід представників аграрного бізнесу в отриманні кредитування від Європейського інвестиційного банку.

Протягом 2020 - 2021р. Агенцією проведено 90 інформаційних заходів, консультацій, онлайн-презентацій для 530 учасників (3 ЗВО, 16 ОМС, 69 бізнес-структур області).

Установою проведено:

7 вебінарів для 113 осіб на тему підтримки інвестиційних проєктів Європейського інвестиційного банку;

презентацію проєкту для аграріїв області в рамках агропромислової виставки «AGRO-Vinnytsia – 2021» та конференції «Аграрна галузь Вінниччини: стан та перспективи розвитку».

Надано організаційну допомогу в проведенні регіонального форуму «Аграрний експорт 2021 в контексті Європейського зеленого курсу» у м. Львів (більше 120 учасників).

Надані консультації для Агенцій регіонального розвитку Житомирської та Хмельницької областей щодо залучення кредитних коштів для агробізнесу 2 областей на реалізацію інвестиційних проєктів, направлених на створення ланцюжків доданої вартості.

За сприяння і консультування Агенції до партнерських банків подані на розгляд 6 інвестиційних проєктів від агробізнесу Вінницької області загальною вартістю 3634 тис. євро.

Представниками Агенції розроблено концепт моделі співпраці київського офісу Проєкту із мережею регіональних фінансових дорадників.

 

Технічна допомога сприяє реалізації проєкту Європейського інвестиційного банку «Основний кредит для аграрної галузі – Україна», який спрямований на підтримку та створення ланцюгів доданої вартості в галузях олійних, зернових, аквакультури та рибальства; модернізацію підприємств малого і середнього бізнесу, а також державних установ та служб.

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.